ÖVRIGT / Diverse / Speldosa 9939551
nr 993 9551
Speldosa
på ben, 1880-tal, längd: 93 cm, djup: 51 cm, höjd: 77 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 9 november 2015
kl 18:46:22
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)