KONST / Litografier / Litografisk affisch 16197221
nr 1619 7221
Litografisk affisch
Picasso, "Cote de azur", oramat löst blad, oramad, Henri Duchamps lith, 99x66 cm. Ej signerad
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 13 maj 2024
kl 20:14:00
1.500 kr
2.600 kr
3.200 kr