FURNITURE / Chairs and Stools / Armchair 12199008
nr 1219 9008
ARMCHAIR
teak, 1950s,
teak, 1950-tal
Condition: slitage, skador, kexig stoppning
SEK 500
Monday November 26 2018
at 18:23:08
450 kr