FURNITURE / Tables / Salongsbord 4151273
nr 415 1273
Salongsbord
Lenght: ()
Gustaviansk stil, Med stenskiva, Dia. 73, höjd: 72 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
2500
SEK 2500
Monday June 5 2006
at 16:00:00
Den Gustavianska stilen