KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 11811006
nr 1181 1006
Dag Björn Hellsing
(f. 1923), Sverige
Dag Björn Hellsing (f. 1923), Fiskebåtar. Pastell på pappannå, 48x62, oramad
Kondition: slitage, skador
Dag Björn Hellsing, svensk bildkonstnär född 1923.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
onsdag 9 maj 2018
kl 12:08:04
Dag Björn Hellsing
Läs mer om Dag Björn Hellsing