ART / Lithographs / Litograph in colors 16655413
nr 1665 5413
LITOGRAPH IN COLORS
Efter Nerman, HC-upplaga. Litograph in colors, Image dimensions: 21x19 cm, outer dimensions including frame: 49x39,
Efter Nerman, HC-upplaga. Färglitografi, bildmått: 21x19 cm, yttermått inklusive ram: 49x39 cm. Ej signerad
SEK 100
Monday December 9 2024
at 19:14:13
9/12 18:40:30