KONST / Litografier / Färglitografi 9658184
nr 965 8184
Ardy Strüwer
(1939-2023), Sverige
Färglitografi, Ardy Strüwer (f. 1939), 163/200, signerad, motivet: 37x27
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 1 juni 2015
kl 20:24:08
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr
Ardy Strüwer
Läs mer om Ardy Strüwer