ART / Oil paintings / Oil painting 13272310

nr 1327 2310

OIL PAINTING

signed, face. Oil on canvas, 100x76cm,

Signerad, ansikte. Olja på duk, 100x76cm

SEK 300

Monday May 18 2020
at 20:37:09