KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13746429

nr 1374 6429

Jerzy Potrzebowski

(1921-1974), Polen

Oljemålning, Ekipage. Signerad. Olja på duk, 49x68 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

3.400 kr

måndag 25 januari 2021
kl 20:46:24

Jerzy Potrzebowski

Läs mer om Jerzy Potrzebowski