MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstol 10695095
*
nr 1069 5095
Karmstol
50/60-tal
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 19:11:37
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
13/11 13:21:09
1
200 kr
13/11 18:57:34
2
200 kr
13/11 18:57:34
1
200 kr (Budbetjänt)
13/11 18:58:58
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar stol stolar
-
7135 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige, "Solo". AB OH ..//
Aktuellt bud: 4.000 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:57
-
7136 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. "Solo" Skadad
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:26
-
7173 Fåtölj
ljusblå velour, ben med trissor
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:44
-
6060 Fåtöljer
3 st
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:50
-
6755 Fåtöljer
Ett par, Gunilla Allard (f. 1957), Sverige. Lammhu..//
Aktuellt bud: 4.600 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:47
-
8096 Fåtöljer
Ett par, vit tygklädsel, löstagabar sits
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 20:42
*
Karmstol
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5095
Karmstol
50/60-tal
| Utrop: | 600 kr |
|---|---|
| Såld: | 250 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 13/11 13:21:09 | 1 | 200 kr |
| 13/11 18:57:34 | 2 | 200 kr |
| 13/11 18:57:34 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
| 13/11 18:58:58 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar stol stolar
-
7135 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige, "Solo". AB OH ..//
Aktuellt bud: 4.000 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:57 -
7136 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. "Solo" Skadad
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:26 -
7173 Fåtölj
ljusblå velour, ben med trissor
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:44
-
6060 Fåtöljer
3 st
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:50 -
6755 Fåtöljer
Ett par, Gunilla Allard (f. 1957), Sverige. Lammhu..//
Aktuellt bud: 4.600 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:47 -
8096 Fåtöljer
Ett par, vit tygklädsel, löstagabar sits
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 20:42



