KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Sidenmålning 7721387
nr 772 1387
Sidenmålning
Kina, tidigt 1900-tal, signerad, bladets mått: 30x38
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 20 augusti 2012
kl 18:55:51
250 kr
150 kr
250 kr
300 kr