KONST / Skulptur & konsthantverk / Dalahäst 7449278

nr 744 9278

Dalahäst

50-tal, höjd: 44. , längd: 45

Kondition: skador

Utrop:

600 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 27 februari 2012
kl 18:27:14