FURNITURE / Chairs and Stools / Länsfåtöljer 8181233
nr 818 1233
Länsfåtöljer
one pair, late 19th century, wear.
Ett par, Sent 1800-tal
Condition: slitage
1000
SEK 700
Monday April 1 2013
at 19:48:34
600 kr
600 kr