KONST / Litografier / Färglitografi 11536436
nr 1153 6436
Peder Duke
(1938-2003), Sverige
Färglitografi, 1989, signerad och numrerad 102/200, motivet: 41x38
Peder Duke, född 1938 i Stockholm, död 2003, svensk målare och tecknare.
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 18 december 2017
kl 18:39:52
100 kr
200 kr
Peder Duke
Läs mer om Peder Duke