ART / Lithographs / Litograph 7931662
nr 793 1662
LITOGRAPH
Kerstin Ostwald, 'Vårkänningar i vinden', 2/20,
Kerstin Ostwald, 'Vårkänningar i vinden', 2/20, motivets mått: 50x30
300
SEK 100
Monday November 26 2012
at 17:18:28
26/11 00:30:32