KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14688057
nr 1468 8057
Oidentifierad konstnär. Signerad, S Kandell, daterad 1914. Olja på duk, 31x47 cm, yttermått inklusive ram: 42x57 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
tisdag 24 maj 2022
kl 20:58:02
100 kr
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr