GLASS & CERAMICS / Ceramics / Stekfat+terrin 7663470
nr 766 3470
Stekfat+terrin
3 pcs, 19th century, length: 34-46, nagg.
3 delar, 1800-tal, längd: 34-46
Condition: nagg
600
SEK 300
Monday July 2 2012
at 17:03:49
100 kr
250 kr
200 kr