ART / Watercolor paintings & Drawings / Watercolour 13141354
nr 1314 1354
WATERCOLOUR
Mikael Wetterström. Signed, dated 1991, 30x40,
Mikael Wetterström. Signerad, daterad 1991,30x40 cm
SEK 200
Monday Mars 23 2020
at 19:25:30
100 kr
150 kr