MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirrors 11154552

nr 1115 4552

MIRRORS

2 pcs, tin, diameter: 48 cm, wear, damages.

2 st, Tenn, diameter: 48 cm

Condition: slitage, skador

600

SEK 100

Monday June 19 2017
at 20:08:44

18/6 01:45:17 1      Vinnande bud

Tenn
Metalliskt grundämne; Sn. Förekommer främst i mineralet kasseteri; tennsten.
Firma Svenskt Tenn