KONST / Litografier / Färglitografi 11424092
*
nr 1142 4092
Gunnar Gebbe Björkman
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Gunnar Gebbe Björkman (f. 1945), 19/190, fåglar, motivet: 39x55
Gunnar "Gebbe" Björkman, svensk konstnär, illustratör och skribent, född 1945 i Linköping.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 6 november 2017
kl 18:33:58
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
2/11 13:51:08
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Gunnar Gebbe Björkman
Gunnar "Gebbe" Björkman, svensk konstnär, illustratör och skribent, född 1945 i Linköping.
Läs mer om Gunnar Gebbe Björkman
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: djurmotiv färglitografi fågel fågelmotiv fåglar grafik gunnar gebbe björkman litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:13
-
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:05
-
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:16
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:20
-
7139 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:18
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:54
*
Gunnar Gebbe Björkman
Gunnar "Gebbe" Björkman, svensk konstnär, illustratör och skribent, född 1945 i Linköping.
Läs mer om Gunnar Gebbe Björkman
nr 1142 4092
Gunnar Gebbe Björkman
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Gunnar Gebbe Björkman (f. 1945), 19/190, fåglar, motivet: 39x55
Gunnar "Gebbe" Björkman, svensk konstnär, illustratör och skribent, född 1945 i Linköping.
| Utrop: | 300 kr |
|---|---|
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 6 november 2017 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 2/11 13:51:08 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Gunnar Gebbe Björkman
Gunnar "Gebbe" Björkman, svensk konstnär, illustratör och skribent, född 1945 i Linköping.Läs mer om Gunnar Gebbe Björkman
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: djurmotiv färglitografi fågel fågelmotiv fåglar grafik gunnar gebbe björkman litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:13 -
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:05 -
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:16
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:20 -
7139 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:18 -
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:54



