KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Collage 13128634

nr 1312 8634

Collage

Oidentifierad konstnär. 1960-tal, 50x60 ca

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 9 mars 2020
kl 18:24:08

9/3 10:16:36 1      Vinnande bud