MÖBLER / Bord / Pelarbord 10166289
nr 1016 6289
Pelarbord
1800-tal, diameter: 47 cm, höjd: 75 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 1 februari 2016
kl 18:41:14
100 kr
200 kr