FURNITURE / Tables / Coffee table 9489425
nr 948 9425
COFFEE TABLE
Efter Ico Parisi, Slutarp, 1950-tal, benställning i svärtat trä, mässingsskruvar. Längd: 135, djup: 55 cm, höjd: 57 cm. fanér, Slitage, skador i ytbehandling och.
Efter Ico Parisi, Slutarp, 1950-tal, benställning i svärtat trä, mässingsskruvar. Längd: 135, djup: 55 cm, höjd: 57 cm. fanér
Condition: Slitage, skador i ytbehandling och fanér
800
SEK 800
Monday Mars 16 2015
at 18:34:13
500 kr
700 kr