KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13163001
nr 1316 3001
Gerhard Larsson
(1910-1990), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad Grisslehamn 1946. Olja på pannå, 60x50 cm
Gerhard Larsson, svensk bildkonstnär född 1910, död 1990.
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 30 mars 2020
kl 18:13:54
100 kr
150 kr
Gerhard Larsson
Läs mer om Gerhard Larsson