ART / Lithographs / Litograph in colors 9703602
nr 970 3602
Ã…ke Ahlberg
(f. 1943), Sverige
Åke Ahlberg (b. 1943), Flicka med katt, EA-upplaga (konstnärens exemplar), sheet: 38x28,
LITOGRAPH IN COLORS, Åke Ahlberg (f. 1943), Flicka med katt, EA-upplaga (konstnärens exemplar), bladets mått: 38x28
Ã…ke Ahlberg, Swedish painter, born 1943.
400
SEK 100
Monday July 13 2015
at 19:44:23
13/7 18:22:29