ART / Oil paintings / Oil painting 12994607
nr 1299 4607
OIL PAINTING
Chia Gröndahl, "6 rosa". Signed, olja på papper, 32x23 cm,
Chia Gröndahl, "6 rosa". Signerad, olja på papper, 32x23 cm
300
SEK 250
Monday January 6 2020
at 19:14:48
100 kr
200 kr