KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 12771414

nr 1277 1414

Kopparstick

1700-/1800-tal, bladets mått: 49x57 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 30 september 2019
kl 19:37:58