ART / Lithographs / Litograph in colors 13462275
nr 1346 2275
Staffan Hallström
(1914-1976), Sverige
Staffan Hallström (1914-1976), Sweden. Signerad med dedikation, dated -76. Sheet: 60x78 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad med dedikation, daterad -76. Bladets mått: 60x78 cm
Monday September 7 2020
at 20:01:05
Staffan Hallström
Read more about Staffan Hallström