KONST / Litografier / Grafiskt blad 16182047

nr 1618 2047

Annika Elisabeth von Hausswolff

(f. 1967), Sverige

Grafiskt blad, Utan titel, 2021. Signerad, numrerad 11/50, daterad 2021. Digitalt collage. Fine art print på matt bomullspapper. Ur "Edition no 7" för Moderna Museets vänner 2021. Bildmått: ca 42x30 cm. Bladets mått: 48x33cm, oramat löst blad i en specialdesignad förpackning

måndag 6 maj 2024
kl 19:33:58

Läs mer om Annika Elisabeth von Hausswolff