KONST / Litografier / Grafiskt blad 14364010
nr 1436 4010
Jonas Lundh
(f. 1965), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Skål". Signerad, numrerad 42/100. Bildmått: 28x37 cm, oramat löst blad
Jonas Lundh, svensk konstnär född i Fagersta 1965.
Utrop:
500 kr
måndag 6 december 2021
kl 20:34:01