KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kolteckning 13128194
nr 1312 8194
Ivan Hoflund
(1887-1948), Sverige
Kolteckning, Skepp. Signerad, 1940,48x97 cm
Ivan Hoflund, svensk bildkonstnär född 1887, död 1948 .
Utrop:
500 kr
måndag 9 mars 2020
kl 19:37:45