KONST / Litografier / Färglitografi 12144062
nr 1214 4062
Maja Braun
(f. 1953), Sverige
Färglitografi, Rulltrappa. Signerad, numrerad 186/210. Motivet: 72x54
Maja Braun Wallenberg, svensk bildkonstnär född 1953.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 oktober 2018
kl 18:52:09
29/10 13:16:08