KONST / Litografier / Färglitografi 9133106
*
nr 913 3106
Maria Hillfon
(f. 1945), Sverige
Färglitografi , Maria Hillfon (f. 1945), 78/300, motivet: 57x50
Maria Hillfon, svensk målare, grafiker och textilkonstnär född 1945.
Följerätt
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 september 2014
kl 19:23:30
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
18/9 11:17:42
1
200 kr
18/9 20:37:51
2
200 kr
22/9 16:26:25
3
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Maria Hillfon
Maria Hillfon, svensk målare, grafiker och textilkonstnär född 1945.
Läs mer om Maria Hillfon
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad maria hillfon svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:31
-
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:58
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:47
-
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:58
-
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:09
*
Maria Hillfon
Maria Hillfon, svensk målare, grafiker och textilkonstnär född 1945.
Läs mer om Maria Hillfon
nr 913 3106
Maria Hillfon
(f. 1945), Sverige
Färglitografi , Maria Hillfon (f. 1945), 78/300, motivet: 57x50
Maria Hillfon, svensk målare, grafiker och textilkonstnär född 1945.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 400 kr |
Såld: | 250 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 22 september 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
18/9 11:17:42 | 1 | 200 kr |
18/9 20:37:51 | 2 | 200 kr |
22/9 16:26:25 | 3 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Maria Hillfon
Maria Hillfon, svensk mÃ¥lare, grafiker och textilkonstnär född 1945.Läs mer om Maria Hillfon
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad maria hillfon svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:31 -
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:58 -
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:47 -
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:58 -
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:09