KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 12846092
nr 1284 6092
Skulptur
Äpple, ej signerad, glaserad keramik. Höjd: 40 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 20:20:10
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)