KONST / Litografier / Färglitografi 11334049
nr 1133 4049
Théo Tobiasse
(f. 1927)
Färglitografi, Théo Tobiasse (f. 1927), 94/200, signerad, motivet: 13x17
Théo Tobiasse, född 1927 i Jaffa, Israel, israelisk/fransk målare.
Utrop:
400 kr
Såld:
450 kr
måndag 2 oktober 2017
kl 19:38:50
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
Théo Tobiasse
Läs mer om Théo Tobiasse