MÖBLER / Bord / Skrivbord 6662596

nr 666 2596

Skrivbord

Sent 1800-tal, längd: 145, djup: 88, höjd: 77

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.500 kr

Såld:

2.800 kr

måndag 8 november 2010
kl 19:05:30