KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 16197327
nr 1619 7327
Kopparstick
1700-tal, Raphael, skolan i Athen, 53x74 cm, yttermått inklusive ram: 68x90 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 13 maj 2024
kl 18:49:27
500 kr
600 kr
700 kr