KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckningar 9205023

nr 920 5023

Roger Risberg

(1956-2011), Sverige

Teckningar, Roger Risberg (1956-2011), 2 st, tusch, signerade RR, Bladets mått: 28, 5x21. Proveniens Galerie Bel´Art ur privat samling

Roger Risberg, svensk målare född i Göteborg 1956, död 2011.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

100 kr

måndag 27 oktober 2014
kl 18:06:31

27/10 17:52:32 1      Vinnande bud

Roger Risberg

Läs mer om Roger Risberg