KONST / Litografier / Färglitografi 8001658
nr 800 1658
Färglitografi
signerad, "på väg mot okänt mål", 89/185, motivets mått: 40x30
Utrop:
300 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 7 januari 2013
kl 17:24:30
100 kr
150 kr
200 kr
500 kr
350 kr
6
500 kr
6
600 kr
1.000 kr
6
1.000 kr
6
1.200 kr
6
1.300 kr