GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Keramik 7542409
nr 754 2409
Keramik
4 delar, Kina
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 23 april 2012
kl 17:07:18
100 kr
200 kr
Tilgman Keramik