![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14424312
*
nr 1442 4312
Eva Hallström
(1942-1997), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 42x42 cm
Eva Hallström, svensk bildkonstnär född 1942, död 1997.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 17 januari 2022
kl 20:42:56
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/1 15:27:19
1
100 kr
12/1 18:04:18
2
150 kr
17/1 18:01:51
3
Vinnande bud
17/1 18:08:58
2
250 kr
17/1 18:08:58
3
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Eva Hallström
Eva Hallström, svensk bildkonstnär född 1942, död 1997.
Läs mer om Eva Hallström
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: eva hallström olja olja på duk oljemålning oljemålningar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6301 Olja & collage
Laila Prytz (1907-1982), Sverige. "Den stora stjär..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:13
-
6268 Oljemålning
A Fraugde, Marin. Signerad. Olja på duk, 64x98 cm,..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:53
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:04
-
5295 Oljemålning
Anders Altzar (1886-1939), Sverige. Landskapsmotiv..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:43
-
2142 Oljemålning
Anita Nilsson Billgren (f. 1942), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:03
-
6308 Oljemålning
Anna -Katarina Hermansson. Signerad, daterad -1, k..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:19
*
Eva Hallström
Eva Hallström, svensk bildkonstnär född 1942, död 1997.
Läs om budbetjänten
Läs mer om Eva Hallström
nr 1442 4312
Eva Hallström
(1942-1997), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 42x42 cm
Eva Hallström, svensk bildkonstnär född 1942, död 1997.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 17 januari 2022 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/1 15:27:19 | 1 | 100 kr |
12/1 18:04:18 | 2 | 150 kr |
17/1 18:01:51 | 3 | Vinnande bud |
17/1 18:08:58 | 2 | 250 kr |
17/1 18:08:58 | 3 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Eva Hallström
Eva Hallström, svensk bildkonstnär född 1942, död 1997.Läs mer om Eva Hallström
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: eva hallström olja olja på duk oljemålning oljemålningar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6301 Olja & collage
Laila Prytz (1907-1982), Sverige. "Den stora stjär..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:13 -
6268 Oljemålning
A Fraugde, Marin. Signerad. Olja på duk, 64x98 cm,..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:53 -
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:04
-
5295 Oljemålning
Anders Altzar (1886-1939), Sverige. Landskapsmotiv..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:43 -
2142 Oljemålning
Anita Nilsson Billgren (f. 1942), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:03 -
6308 Oljemålning
Anna -Katarina Hermansson. Signerad, daterad -1, k..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:19