KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8747134
nr 874 7134
På pannå, Monogramssignerad MC, Motiv från Nervi, Italien 1904, ramens innermått: 28x44
Kondition: lättare slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 februari 2014
kl 18:52:53
5/2 19:32:57