ART / Oil paintings / Oil painting 8747134

nr 874 7134

OIL PAINTING

on panel, Monogramssignerad MC, Motiv från Nervi, Italien 1904, inside measurements: 28x44, lättare slitage.

På pannå, Monogramssignerad MC, Motiv från Nervi, Italien 1904, ramens innermått: 28x44

Condition: lättare slitage

800

SEK 100

Monday February 10 2014
at 18:52:53

5/2 19:32:57 1      Vinnande bud