KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12198511
nr 1219 8511
Leopold Fare
(1926-1996), Sverige
Akvarell, Träd, signerad. Motivet: 37x45 cm
Leopold Fare, född 1926 i Stockholm, död 1996, svensk målare.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 26 november 2018
kl 18:20:12
26/11 17:35:39
Leopold Fare
Läs mer om Leopold Fare