KONST / Litografier / Färglitografi 11007099
nr 1100 7099
May K Leon
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, May K Leon, badliv, 255/290, signerad, motivet: 21x28
May K Leon Laggarbo, svensk bildkonstnär född i Ljungby 1945.
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 3 april 2017
kl 20:27:29
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
500 kr