KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16186061
nr 1618 6061
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Bogserbåt. Olja på duk, 17x35 cm, yttermått inklusive ram: 25x43 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 6 maj 2024
kl 20:57:24
300 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr