MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Clothes hanger 15263128
nr 1526 3128
CLOTHES HANGER
"Sputnik", Osvaldo Borsani, Techno - alt. "Mina", IKEA, 1900-talets andra hälft. Vitlackerad. Wood and metal. Snurrbar del med krokar. För väggmontering. Length: 34 cm, wear. Repor.
"Sputnik", Osvaldo Borsani, Techno - alt. "Mina", IKEA, 1900-talets andra hälft. Vitlackerad. Trä och metall. Snurrbar del med krokar. För väggmontering. Längd: 34 cm
Condition: Slitage. Repor.
700
SEK 450
Monday Mars 6 2023
at 18:14:02
300 kr
350 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Robot)