MÖBLER / Matsalsgrupper / Matbord 11933091
nr 1193 3091
Matbord
1950-tal, teak, utdragsskivor. Längd: 124 + 2x49, höjd: 83 cm, höjd: 75
Kondition: slitage
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 16 juli 2018
kl 19:06:22
1.100 kr