MÖBLER / Matsalsgrupper / Matbord 11933091

nr 1193 3091

Matbord

1950-tal, teak, utdragsskivor. Längd: 124 + 2x49, höjd: 83 cm, höjd: 75

Kondition: slitage

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 16 juli 2018
kl 19:06:22