KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14177270
nr 1417 7270
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Troll. Signerad, blandteknik, 20x26 cm, yttermått inklusive ram: 38x43 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 6 september 2021
kl 19:32:48
2/9 15:19:16
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt