GLASS & CERAMICS / Porcelain and Pottery / Copper 6332231
nr 633 2231
COPPER
4 pcs, B&G Bing & Gröndal, slitage/nagg.
4 st, Bing & Grøndahl
Condition: slitage/nagg
100
SEK 450
Monday April 5 2010
at 17:31:53
100 kr
150 kr
300 kr
200 kr
400 kr
400 kr