ART / Etchings etc / Wood engraving 7797107
nr 779 7107
WOOD ENGRAVING
Japan, subject size: 25 x 24, wear, damages.
Japan, motivets mått: 25 x 24
Condition: slitage, skador
SEK 350
Monday September 24 2012
at 19:40:02
100 kr
300 kr
200 kr
300 kr